Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

17 жовтня долю нового порядку перевірок Держпраці буде вирішено у суді

До Окружного адмінсуду м. Києва надійшов позов про визнання протиправною постанови КМУ №823 щодо проведення інспекційних відвідуваннь Держпраці

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов про визнання протиправною постанову Уряду, якою було затверджено нові порядки перевірок Держпраці. Зокрема, йдеться про постанову КМУ №823.

На думку позивачів, оскаржувана постанова не відповідає правовим актам вищої юридичної сили, а саме: ст. 19 Конституції України, ст. 1-4 Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», а також прийнята з порушенням вимог ст. 21 Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивачі просять зупинити дію оскаржуваної постанови.

Наразі вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

 

UPD/25/09/2019
Ухвалою від 24 вересня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Васильченко І.П. відкрив провадження в адміністративній справі за позовом ТОВ "Єдина служба правової допомоги" та ФОП Пугач В.В. до Кабінету Міністрів України про визнання протиправною та нечинною повністю постанови № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».
Зокрема, 17 жовтня має відбутися підготовче засідання в Окружному адмінсуді. Проте у Уряда є 15 днів з дня отримання зазначеної Ухвали щодо подання відзиву на позивну скаргу.
Якщо відзиву не буде надано, то суд прийме рішення на підставі наявних доказів.
Чекаємо далі... 

***

Читайте також: 

Джерело
Окружний адміністративний суд м. Києва
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Суд , Держпраці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?