• Посилання скопійовано

Відповідальність за порушення у роботі з РРО: інфографіка ДПС

Штраф за незастосування РРО у разі його обов'язкового використання становить 100% вартості проданих товарів, за перше порушення, а за наступні – 150%

Відповідальність за порушення у роботі з РРО: інфографіка ДПС

ДПС у Запорізькій області розповідає у своїй інфографіці, яку відповідальність передбачено за порушення у сфері застосування РРО.

 

Від редакції: Нагадаємо, що ДПС вже вказувала, що у разі виявлення під час перевірки СГ підтверджених належним чином фактів неодноразових порушень застосування РРО (ПРРО) до СГ застосовується штраф у такому порядку: за першу з операцій – штраф як за перше порушення, а за кожну наступну – як за наступне. Ми свої аргументи щодо цього наводили тут.

***

Читайте також: Чи штрафують нині за порушення Закону про РРО?

Джерело: ДПС у Запорізькій області

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»