• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Оформлення ДСНС матеріалів про адмінправопорушення: діють зміни до Інструкції

Вилучено з «Моїх новин»

У новій редакції викладено форми протоколу про адміністративне правопорушення, постанови про накладення адміністративного стягнення та постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення. Ці новації почали діяти з 9 лютого

Оформлення ДСНС матеріалів про адмінправопорушення: діють зміни до Інструкції

МВС наказом від 19.12.2023 №1054 (зареєстрований у Мін'юсті 02.01.2024 за №9/41354) затвердило зміни до Інструкції з оформлення посадовими особами ДСНС матеріалів про адміністративні правопорушення.

Зокрема, викладено у новій редакції форми:

  • протоколу про адміністративне правопорушення;
  • постанови про накладення адміністративного стягнення;
  • постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення.

Крім того, у новій редакції викладено розділ VII Інструкції "Контроль за станом дотримання вимог КУпАП при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення".

Також уточнено, що інформація із картки обліку адміністративного правопорушення впродовж 5 робочих днів вноситься посадовою особою, яка за своїми функціональними обов'язками забезпечує діловодство у справах про адміністративні правопорушення, до інформаційної системи обліку адміністративних правопорушень у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. 9 лютого його опублікували в "Офіційному віснику". 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»