• Посилання скопійовано

Скільки схемного ПДВ було виявлено у 2023 році податківцями у великих платників?

Податківцями було відпрацьовано 1 238,0 млн грн схемного податкового кредиту по 36 СГ-вигодонабувачам, задіяним у схемах ухилення від оподаткування ПДВ, які мали взаємовідносини з 355 контрагентами - ризиковими платниками ПДВ

Скільки схемного ПДВ було виявлено у 2023 році податківцями у великих платників?

Протягом 2023 року фахівцями Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків з підстав, визначених підпунктами 78.1.5 та 78.1.8 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу Українипроведено 66 документальних позапланових перевірок платників податків, задіяних у схемах ухилення від оподаткування ПДВ.

Контрольно-перевірочними заходами відпрацьовано 1 238,0 млн грн схемного податкового кредиту по 36 суб’єктам господарювання-вигодонабувачам, задіяним у схемах ухилення від оподаткування ПДВ, які мали взаємовідносини з 355 контрагентами - платниками податку на додану вартість, що відповідають критеріям ризиковості.

За результатами проведених перевірок донараховано податку на додану вартість у сумі 337,1 млн грн, податку на прибуток - у сумі 346,9 млн грн, застосовано штрафні (фінансові) санкції на суму понад 168,3 млн грн,  упереджено суму бюджетного відшкодування ПДВ, заявлену платниками податків на розрахунковий рахунок, у розмірі 485,5 млн грн, зменшено залишок від’ємного значення ПДВ, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду, у розмірі 175,2 млн грн та зменшено суму від’ємного  значення об’єкта  оподаткування  податку на прибуток  майже  на 14,4 млн гривень.

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»