• Посилання скопійовано

Невиплата зарплати у встановлені терміни – під особливою увагою Держпраці

Метою перевірки було виявлення можливих порушень з питань оплати праці в частині дотримання строків та першочерговості виплати заробітної плати. Особливу увагу приділили випадкам невиплати заробітної плати у встановлені законом терміни

Невиплата зарплати у встановлені терміни – під особливою увагою Держпраці

Інспектори відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області провели позаплановий захід державного нагляду (контролю) в одному із товариств Криворізького району. Метою перевірки було виявлення можливих порушень з питань оплати праці в частині дотримання строків та першочерговості виплати заробітної плати.

Під час перевірки було досліджено фінансову документацію товариства, зокрема розрахункові відомості, платіжні доручення та інші фінансові звіти. Особливу увагу приділили випадкам невиплати заробітної плати у встановлені законом терміни.

За підсумками перевірки посадові особи відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області передали матеріали до Криворізького районного управління поліції ГУНП у Дніпропетровській області для вирішення питання щодо здійснення відповідних заходів в межах наданих повноважень.

Проведений захід державного нагляду (контролю) та розслідування поліції мають на меті запобігти подібним порушенням у майбутньому.

Закликаємо всіх роботодавців дотримуватися чинного законодавства та забезпечувати своєчасну та повну виплату заробітної плати своїм працівникам. Водночас працівників просимо бути пильними та звертатися до відповідних органів у разі порушення їхніх прав.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»