• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Сплата штрафів через Резерв+: розʼяснення від адвоката

Вилучено з «Моїх новин»

Якщо провадження закрито — діяти не потрібно, в тому числі і сплачувати штраф не треба. Якщо прийнята Постанова про накладення штрафу 17000,00 грн — прийде сповіщення в додаток з можливістю оплати. За умови сплати протягом 20 днів — достатньо 8 500 грн

Сплата штрафів через Резерв+: розʼяснення від адвоката

Зауважимо, що наразі Міноборони тестує розширення функціоналу штрафів у Резерв+.

Під час тестування можна:

  • завантажити заяву та постанову;
  • отримувати постанову на email;
  • переглядати дані, якщо справу передають до Виконавчої служби;
  • дізнаватися деталі скасування постанови.

А адвокат, Дарʼя Тарасенко, у своєму Телеграм-каналі зупинилася на порядку сплати штрафів через Резерв+. Зокрема:

  1. В "Резерв+" з'являється сповіщення про порушення. В розділі "Штрафи онлайн" з'являється "пропозиція" визнати порушення.
  2. Якщо військовозобов'язаний вирішує визнати порушення, натискає відповідні кнопки в додатку (по суті - подає заяву про визнання).
  3. ТЦК та СП розглядає заяву та приймає Постанову (тут може бути 2 варіанти - Постанова зі штрафом 17000,00 грн або Постанова про закриття провадження, зокрема - через сплив строку притягнення до відповідальності, на практиці ще буває третій варіант - ігнорування).

Висновок адвоката: Якщо провадження закрито - нічого робити не треба, в тому числі і сплачувати штраф не треба. Якщо прийнята Постанова про накладення штрафу 17000,00 грн - прийде відповідне сповіщення в додаток і можливість там же сплатити штраф (достатньо 8500 грн, якщо встигнути оплатити протягом 20 днів з дати Постанови).

Тож не може такого бути, що штраф вже оплачений, а Постанови немає.

***

Увага! Усі новини про застосунок «Резерв+» (з них понад 50 тільки з початку 2025 року) читайте за посиланням.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Відповідальність, санкції і штрафи

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Відповідальність, санкції і штрафи»