• Посилання скопійовано

Податкова не штрафуватиме «неспрощенців»

Без жодних штрафів. Податківці обіцяють не ускладнювати життя тим, хто не встиг перейти на спрощену систему. Вони і надалі працюватимуть за загальною системою оподаткування. Проте остаточно визначитися із категорією мають до 1 квітня.

Штраф доведеться заплатити лише за несвоєчасну сплату збору. Каратимуть сумою у 50% від податку. Це трохи більше ніж 100 гривень. Загалом на спрощену систему оподаткування перейшов майже один мільйон підприємців.

Тетяна Федченко, нач. департаменту оподаткування фізосіб ДПС України: «Для таких підприємців передбачена 15% ставка єдиного податку, який сплачується за ті види діяльності, які не зазначені у свідоцтві або заборонені на спрощеній системі. Або від тих розрахунків не в готівковій або безготівковій формі».

Дмитро Полонський 

Рубрика: Право і відповідальність/Відповідальність, санкції і штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Відповідальність, санкції і штрафи»