• Посилання скопійовано

Як знайти свого державного виконавця у разі отримання повідомлення про штраф?

Якщо особа отримує повідомлення про накладення арешту на банківські рахунки, – контакти виконавця або відділу Державної виконавчої служби зазначені у повідомленні. Насамперед слід звертатися за вказаними контактами

Як знайти свого державного виконавця у разі отримання повідомлення про штраф?

Міністерство юстиції України розповідає, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) включає сукупність дій, визначених у Законі України «Про виконавче провадження» (далі – Закон), органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами.

Нагадаємо, що стягувач може обрати, до кого звернутися з виконавчим документом для примусового виконання рішення: до державного або приватного виконавця.

Якщо у вас виникли запитання щодо автоматичного арешту коштів боржників, умов користування арештованими рахунками, визначення поточного рахунку фізичної особи - боржника у банку для здійснення видаткових операцій, а також щодо зняття арешту з банківських рахунків, вам необхідно звернутися безпосередньо до державного або приватного виконавця. Кожен випадок є унікальним, а отже, відповіді на низку запитань вам зможе надати тільки виконавець, який веде справу.

Звертаємо увагу, що коли ви отримуєте повідомлення про накладення арешту на банківські рахунки, – контакти вашого виконавця або відділу Державної виконавчої служби ви знайдете саме в повідомленні. Насамперед звертатися необхідно за вказаними контактами.

Отже, як знайти актуальні контакти державного виконавця? Розглянемо варіант пошуку на прикладі Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ):

  1. Зайдіть на вебсайт Міністерства юстиції та перейдіть на вкладку «Вебсайти міжрегіональних управлінь юстиції» (там знайдете перелік міжрегіональних управлінь Мін’юсту).
  2. Оберіть міжрегіональне управління, до сфери управління якого відноситься ваша область, та перейдіть на його вебсайт.
  3. Зверху на головній сторінці міжрегіонального управління у вкладці  «Про управління» оберіть «Структура управління».
  4. Перейдіть на вкладку «Територіальні відділи та контори» та оберіть «Територіальні відділи державної виконавчої служби».
  5. Знайдіть необхідний відділ ДВС (наприклад, у місті Києві) та зв’яжіться з відповідальними особами за вказаними контактами.

Також інформуємо, що ви можете звернутися за єдиним номером телефону гарячої лінії органів державної виконавчої служби: 0 800 356 917.

До функцій call-центру належать невідкладне вирішення порушених заявниками питань, які не потребують додаткового вивчення, або ж надання відомостей, які містяться в автоматизованій системі виконавчого провадження (надання реквізитів рахунків, контактних даних органів ДВС, суми заборгованості, підстав накладення арешту тощо).

Телефонна гаряча лінія працює на приймання та розгляд звернень виключно у телефонному режимі.

Відео за посиланням.

***

Читайте також:

Джерело: Міністерство юстиції

Рубрика: Право і відповідальність/Відповідальність, санкції і штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Відповідальність, санкції і штрафи»