• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Мін'юст планує відсудити у підприємств гроші за порушення прав працівників

Вилучено з «Моїх новин»

Чиновники обіцяють з'ясовувати обставини й заповнювати бюджет за рахунок стягнення збитків, визначених рішеннями ЄСПЛ

Мін'юст планує відсудити у підприємств гроші за порушення прав працівників

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька повідомила, що Мін'юст почав процес стягнення в судовому порядку більше 1 млрд грн коштів, виплачених державою за рішеннями Європейського суду з прав людини, з підприємств, установ та осіб, які своїми діями призвели до порушення прав громадян або бізнесу, - інформує "Юрліга".

За словами чиновниці, 90% рішень ЄСПЛ стосуються невиконання рішень національних судів щодо соціальних і пенсійних виплат.

Крім того, в Мін'юсті ініціюють зміни в законодавстві, спрямовані на те, щоб в кожній справі, щодо якої є рішення суду, чиновники разом з правоохоронцями мали інструменти для того, щоб знайти винних й стягнути з них кошти. При цьому тісний контакт з силовиками в пошуку винних відбувається вже зараз.

Нагадаємо, раніше Мін'юст повідомив про погашення боргів за рішеннями ЄСПЛ за 2008-2013 роки.

***

Читайте також: Мін'юст запроваджує моніторинг ефективності прийнятих законодавчих актів

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ЮРЛІГА

Рубрика: Право і відповідальність/Інше

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»