Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

С 22 июля начали действовать новые документы для получения ЭЦП от АЦСК ИСД ГФС

Новые формы регистрационных документов для получения электронных доверительных услуг необходимо использовать с 22 июля 2019 года, но старые формы будут приниматься отдельными пунктами АЦСК ИСД ГФС до 31 июля включительно. И еще с 01.08.2019 г. АЦСК ИСД ГФС будет выдавать только защищенные носители ЭП

Інформаційно-довідковий департамент ДФС повідомляє, що з 22.07.2019 р. на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДФС опубліковано Регламент Надавача, який набирає чинності через 10 днів з дня опублікування. Також наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 18.07.2019 р. № 74 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» затверджено Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів:

Нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг необхідно використовувати з 22 липня 2019 року. Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися відокремленими пунктами реєстрації користувачів Надавача до 31 липня 2019 року включно.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можливо у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на Сайті.

Додатково повідомляємо, що починаючи 01.08.2019 р. клієнти Надавача зможуть отримати електронні довірчі послуги від Надавача виключно на захищені носії ключової інформації. Ключі згенеровані на незахищені носії ключової інформації діятимуть до закінчення строку дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Перейти самостійно з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації можливо за допомогою електронного сервісу повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом.

Перелік суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібний продаж захищених носіїв ключової інформації>>

 

UPD_26/07/2019

З тексту повідомлення Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДФС прибрали інформацію про те, що з 1 серпня АЦСК ІДД ДФС видаватиме тільки захищені ключі ЕП. У новині залишилися лише повідомлення про те, що: 

  • ключі згенеровані на незахищені носії ключової інформації діятимуть до закінчення строку дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа;
  • перейти самостійно з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації можливо за допомогою електронного сервісу повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом.

Про це ми зазначали тут.  

***

Читайте також:

Джерело
АЦСК ИСД ГФС
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Электронный документ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 11

Новости по теме

Консультации по теме