Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

Какие сервисы Минфина включены в Публичный каталог Минцифры?

Минфин создаст такие сервисы: планирования и мониторинга государственного бюджета (э-Бюджет), управления финансовыми ресурсами (э-Ликвидность), межбюджетных отношений и местных бюджетов (э-местные бюджеты)

У рамках презентації Міністерством цифрової трансформації були представлені 94 проекти у таких ключових сферах: медицина, освіта, юстиція, захист довкілля, соцзахист та інші.

У ході події було продемонстровано проекти, які були включені Міністерством фінансів для Публічного каталогу, а саме:

  • Планування та моніторингу державного бюджету (е - Бюджет)
  • Управління фінансовими ресурсами (е - Ліквідність)
  • Міжбюджетних відносин та місцевих бюджетів (е – Місцеві бюджети)

Представлені Міністерством фінансів проекти дозволять громадськості отримувати інформацію, що публікуватиметься у відкритому доступі та зручному форматі і забезпечить можливість проводити порівняльний аналіз різних фінансових показників. Проекти спростять доступ до інформації про бюджетні кошти, забезпечити ефективнішу взаємодію з програмним забезпеченням на місцевому рівні, а також автоматизувати процеси збору та обробки даних.

Затверджений Урядом перелік проектів буде реалізований протягом трьох років та сприятиме розбудові цифрової держави. Такі проекти допоможуть Україні увійти до ТОП-20 цифрових країн світу.

Також у рамках заходу було  презентовано публічний портал, де описані усі проекти цифрової трансформації.

Кожен може зайти на портал та переглянути основну інформацію про проекти. За кілька місяців він перетвориться на простий та зрозумілий дашборд з конкретними прізвищами відповідальних за реалізацію проектів і рейтингом ефективності.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Министерство финансов Украины
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Электронный документ , Госбюджет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме