Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Могут ли работодатели подать отчет о квотах в электронной форме?

Сейчас у работодателей есть возможность подавать в центры занятости/филиалы в электронном виде только отчетность по форме №3-ПН. Поэтому отчет о квотах придется подавать только в бумажной форме

Нагадуємо, щороку роботодавці-юрособи мають подавати до центрів зайнятості звіт про квоти щодо прийняття на роботу громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Їх перелік наведено у ст. 14 Закону про зайнятість. Це річний звіт за 2020 рік, його слід подати до 01.02.2021 р. включно. Про це ми писали тут.

Через карантин у багатьох роботодавців виникло питання щодо можливості подання звіту в електронній формі. І ось з'явилося роз'яснення Центру зайнятості щодо реалізованих можливостей в Електронному кабінеті роботодавців.

Наразі в роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді лише звітність за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Інші передбачені законодавством звітності та інформації подаються до Державної служби зайнятості наочно або поштовим відправленням.  Тож звіт про квоти доведеться подавати тільки в паперовій формі.

Перед відвідуванням центрів зайнятості з'ясуйте, чи працює він через СOVID-19.

У повідомленні Центру зайнятості також зауважено, що у період локдауну з 8 по 24 січня 2021 року центри зайнятості працюють у звичному режимі.

Однак напередодні відвідування слід зателефонувати до центру зайнятості та з’ясувати, як він працює. Тимчасово закриваються на карантин ті центри, де у фахівців виявлено захворювання на ковід.

 

Як знайти потрібний контактний номер телефону?

Потрібно зайти на сайт обласного центру зайнятості і на головній сторінці знайти рубрику «Контакти». Там є адреси та номери телефонів центрів зайнятості та філій регіону.

 Ось перелік сайтів всіх обласних центрів зайнятості:


  ***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме