Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Минфин опубликовал новые образцы структуры собственности

20 сентября Минфин на своем сайте опубликовал новые образцы структуры собственности (прямое и косвенное влияние, а также опосредованное владение)

Нагадаємо, що для інформаційної кампанії обов'язковим є складання у довільній формі схематичного зображення структури власності. Вона разом із реєстраційною заявою подається держреєстратору. За Порядком №163  структура власності підписується керівником юридичної особи.

Структура власності в електронній формі формується програмними засобами у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, з накладанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису керівника юридичної особи. Мінфін при затвердженні Положення про структуру власності також розробляв й Зразки складання схематичного зображення структури власності для ТОВ ПП, ТДВ, повних та командитних товариств, інших організаційно-правових форм ЮО (приклади 1-10), а також публічних компаній (АТ), трастових фондів, інвестиційних фондів, компаній з управління активами (приклади 11-14). З ними можна ознайомитись за посиланням. Про це ми писали тут

20 вересня на своєму сайті Мінфін опублікував нові зразки структури власності (прямий та непрямий вплив, а також опосередковане володіння).

Оприлюднені Мінфіном зразки заповнення відрізняються від попередньої редакції. Наприклад, підприємствам з великою кількістю фізичних осіб - засновників слід зазначати інформацію про всіх фізосіб. Крім того, додано зразки для державних підприємств та підприємств, в яких держава володіє 50% капіталу. Також наведено зразок для підприємства, в якому відсутній кінцевий бенефіціар. 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 26

Новости по теме

Консультации по теме