Главная Все новости Финансы и банки Банки

Внимание! 17 и 28 июня банки не будут работать

17 и 28 июня 2019 года будут выходными днями для банковской системы Украины

Напередодні святкових вихідних Національний банк нагадує, що неробочими днями української банківської системи у червні цього року є:

  • понеділок -  17 червня 2019 року;
  • п'ятниця - 28 червня 2019 року.

Нагадаємо, що регламент роботи системи електронних платежів Нацбанку та банківської системи у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2019 році був визначений Нацбанком ще на початку квітня. Про це ми повідомляли тут

Проте податківці наразі не вказали, чи можна буде реєструвати ПН та РК за першу половину червня 30 числа, та навіть не зауважували, що сплатити податки за травень 2019 року слід буде до 27 червня включно, адже норм для перенесення строків сплати податків не існує.
 
Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / Банки
Теги:
Банки , Финансы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме