Главная Все новости Право и ответственность Ответственность, санкции и штрафы

Храните горючее без лицензии: какой штраф ждать?

Хранение горючего без лицензии несет наказание в виде финансовой санкции в размере 500000 гривен

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам податків, що порядок здійснення оптової та роздрібної торгівлі пальним врегульовано Законом України від 19.12.1995 р. №481-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального». Даним документом встановлено, що торгівля такою продукцією має здійснюватися за наявності ліцензії. Крім того, ліцензуванню підлягає і здійснення зберігання пального. Звертаємо увагу, що ліцензії отримуються на кожне місце оптової та роздрібної торгівлі пальним або кожне місце зберігання. Щоб отримати ліцензію, платник має подати до податкового органу заяву разом з визначеними законом документами, серед яких має бути підтвердження внесення річної плати за ліцензію. Нагадаємо, що розмір річної плати за ліцензії становить:

  • на право роздрібної торгівлі пальним 2000 гривень на кожне таке місце;
  • на право зберігання пального та зберігання пального виключно для потреб власного споживання чи переробки у розмірі 780 гривень;
  • на право оптової торгівлі пальним з-за наявності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним – 5000 гривень за кожне таке місце;
  • на право оптової торгівлі пальним з-за відсутності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним – 10000 гривень.

УВАГА! Суб’єкти господарювання, які здійснюють зберігання пального, яке використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, ліцензію отримують лише за заявою та документом що підтверджує її оплату. Жодних інших документів такі суб’єкти не подають. Наголошуємо, що отримання ліцензії на зберігання пального є обов’язковим!

Зберігання пального без ліцензії несе покарання у вигляді фінансової санкції у розмірі – 500000 гривень.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГНС в Винницкой области
Рубрика:
Право и ответственность / Ответственность, санкции и штрафы
Теги:
Штрафы , Горючее

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме