Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Внимание! Правительство продлило действие чрезвычайной ситуации до 30 июня

На очередном заседании КМУ 21 апреля было утверждено постановление о продлении действия чрезвычайной ситуации из-за коронавируса на территории Украины до 30 июня

На засіданні КМУ 21 квітня Шмигаль наголосив, що Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації.

За інформацією з профіля Шмигаля в Телеграм, надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності до протидії пандемії. Окремо Шмигаль підкреслив: "Це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких". 

Також він підкресдив, що особливо таку обачність та свідоме ставлення ми маємо показати в період травневих свят та Великодня. У ці дні Уряд закликав людей залишатися вдома.

Шмигаль також підкреслив, що масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності. 

 

UPD_24/04/2021

24 квітня з'явився й сам текст постанови від 21.04.2021 р. №405. Нею внесено зміни до:

  • постанови КМУ №1236, якими продовжено загальнонаціональний карантин в Україні до 30 червня 2021 року;
  • розпорядження КМУ №338-р, яким продовжено також до 30 червня дію надзвичаййної ситуації в Україні. Як зауважив Д. Шмигаль, надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності до протидії пандемії.

Постанова №405 набрала чинності 24 квітня 2021 року (з дня її офіційного опублікування в "Урядовому кур'єрі" №79 (6947)). Про це ми писали тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме