Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Приложение «Вдома» больше не нужно загружать при возвращении из-за границы в Украину

Согласно совместному решению Минцифры и Минздрава, теперь не нужно будет устанавливать мобильное приложение «Вдома» при возвращении из-за границы в Украину

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України нагадує, що цього тижня всі області України перейшли в «зелену» епідеміологічну зону, а це означає послаблення карантинних обмежень. Згідно зі спільним рішенням Мінцифри із МОЗ, відтепер не потрібно буде встановлювати мобільний застосунок Вдома при поверненні з-за кордону до України. 

Мінцифра, МОЗ, МВС та Центр громадського здоров’я запустили застосунок Вдома у квітні минулого року. Мінцифра розробила технічну частину. Застосунок забезпечив людям можливість проходити самоізоляцію вдома у зручних умовах. За цей час його завантажили майже 1 млн людей. 

Ним користувалися ті, хто поверталися з-за кордону. Адже згідно із постановою Кабміну, для людей, що прибули з-за кордону, діяла вимога пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію. 

Для людей, що повернулися з-за кордону, встановлення Вдома було добровільним. Завдяки застосунку пройти самоізоляцію можна було у обраному людиною місці. Цей період можна було провести у визначеному місці обсервації, наприклад готелі. Або ж надіслати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірусну хворобу, щоб завершити самоізоляцію.  

Незважаючи на те, що застосунок наразі не буде використовуватися при перетині кордону в Україну, – дотримання карантинних обмежень і протиепідемічних заходів досі залишаються необхідними. 

***

Читайте також: Увага! Карантин в Україні продовжили до кінця літа

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Министерство и Комитет цифровой трансформации Украины
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Туристические услуги , Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме