Главная Все новости Госрегулирование Наличное обращение и касса

Гетманцев обратился в ФЛП по поводу тотальной фискализации: «она проста и очень доступна»

По словам Гетманцева, система фискализации вступит в силу с 1 января 2022 года. По мнению депутата, «она проста и очень доступна». При этом она не требует учета остатков и прихода товара (кроме ювелирки, электроники, лекарств)

Данило Гетманцев, у своєму Telegram-каналі розмістив пост-звернення до ФОПів, які вийшли на мітинги за скасування фіскалізації. Він порадив прийняти кілька даностей, з якими доведеться жити:

  • Система фіскалізації набуде чинності з 1 січня 2022 року. Вона проста і дуже доступна.
  • Вона не вимагає обліку залишків та приходу товару (крім ювелірки, електроніки, ліків). Пояснення надано нижче.
  • РРО не обов'язково для встановлення у селах та деяких інших випадках, передбачених постановою КМУ №1336. Ми до речі, його актуалізуємо найближчим часом, але знову ж таки не вихолощуючи суть.

"Друзі, усі ті, хто вас намагається переконати у невідповідності дійсності викладеного вище – відчайдушні шахраї. Вони заробляють конкретні гроші на вас та ваших протестах, продаючи ці протести опозиції та олігархату. Ми знаходимося в постійному діалозі з малим бізнесом щодо покращення/спрощення системи РРО, але НІКОЛИ ми не обговорюватимемо відстрочення або вихолощування системи. Ідеї мінімальної вартості покупок, лімітів не застосування РРО з обороту, відстрочок з будь-якого приводу - обман і профанація шахраїв. Не ведіться, будьте розумними, встановлюйте РРО/ПРРО та спокійно займайтеся бізнесом", - підкреслив голова Комітету.

В окремому пості Гетманцев навів  відповіді свого Комітету ВРУ на запитання щодо:

  • зазначення назви товару (послуги) у фіскальному чеку;
  • відповідальності за порушення вимог законодавства при здійсненні реєстрації розрахункових операцій;
  • обліку товарних запасів та документів на товар; 
  • діяльності єдинників 1 групи. 

Ознайомитися з текстом листа Комітету можна нижче, а завантажити у PDF форматі - тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Госрегулирование / Наличное обращение и касса
Теги:
Физлица-предприниматели , РРО

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 30

Новости по теме

Консультации по теме