Главная Все новости Госрегулирование Другое

Нардепы предлагают прекратить взыскание долгов с жителей неподконтрольных территорий

Об этом говорится в законопроекте №5003 о прерывании сроков исполнительного производства по делам, где должники или имущество находятся на временно оккупированной территории или на неподконтрольной территории

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону № 5003 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переривання строків виконавчого провадження у справах, де боржники або майно знаходяться на тимчасово окупованій території або на непідконтрольній території".

Як зазначено у пояснювальній записці, метою законопроекту є підвищення ефективності діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів та забезпечення належної реалізації завершальної стадії судового розгляду, – примусового виконання рішень у категорії справ, які були винесені стосовно майна, яке знаходиться наразі на території, непідконтрольній українському урядові та стосовно зобов’язань боржників, які проживають чи тимчасово знаходяться на непідконтрольній території.

Пропонується встановити, що знаходження боржника або його майна на території, тимчасово непідконтрольній українському урядові, є підставою  для переривання строків давності пред'явлення виконавчого документа до виконання до моменту виїзду/вивозу боржника/майна із зазначеної території та/або відновлення контролю урядом над такою територією.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Задолженность , Законопроекты , Крым , АТО

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +