Главная Все новости Госрегулирование Другое

Правила торговли ювелирными изделиями изменились

Кабмин упростил правила осуществления отдельных операций в сфере торговли ювелирными и бытовыми изделиями из драгоценных металлов и драгоценных камней

Кабмін постановою від 25.01.2017 р. № 41 виклав у новій редакції Правила торгівлі дорогоцінними металами (крім банківських металів) і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням у сирому та обробленому вигляді і виробами з них, що належать суб’єктам господарювання на праві власності.

Документ усуває дублювання положень рішень Уряду, раніше прийнятих у зазначеній сфері, актуалізує положення цих нормативно-правових актів відповідно до сучасних умов ведення бізнесу.

Прийняті зміни розширюють можливості суб'єктів господарювання, які працюють на ринку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, зокрема щодо впровадження засобів телекомунікаційної мережі у процес роздрібної торгівлі ювелірними виробами, спрощують умови етикетування виробів та проведення розрахункових операцій за придбаний товар.

Крім того, документом скорочується адміністративний тиск органів державного (нагляду) контролю на діяльність суб'єктів господарювання приватного сектору економіки, які працюють в зазначеній сфері.

Джерело
Правительственный портал
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Торговля , ювелирные изделия

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме