Главная Все новости Госрегулирование Другое

Порядок выпуска, обращения и погашения налоговых векселей подкорректируют

Обнародован проект постановления КМУ «О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 27 декабря 2010 г. № 1215»

Міністерство фінансів  на виконання вимог Закону  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднило проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1215» (завантажити).

Проект постанови розроблено на виконання пункту 11 розділу І Закону № 1791.

Проектом передбачено:

1) приведення у відповідність до Податкового кодексу переліку нафтопродуктів, які ввозяться в Україну як сировина для виробництва етилену без сплати акцизного податку з оформленням податкового векселя;

2) редакційні правки, пов’язані із змінами в «Положенні про Міністерство фінансів» (постанова КМУ від 20.08.2014 р. № 375), відповідно до якого накази ДФС затверджуються Мінфіном.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації оголошення (тобто до 09.04.2017 р.) за наступними адресами:

- Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ-8, 01008,                 e-mail:  [email protected]

- Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: [email protected]

 

Джерело
Министерство финансов Украины
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Вексель

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме