Главная Все новости Госрегулирование Другое

ВРУ не смогла повысить штрафы за продажу лекарств без рецепта

Соответствующий законопроект №3948 за основу поддержали лишь 214 нардепов

Верховна рада не змогла підвищити штрафи за продаж ліків без рецепта. Відповідний законопроект №3948 за основу підтримали лише 214 нардепів.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За його направлення на повторне перше читання проголосували 244 депутати.

Закон пропонує посилити відповідальність суб'єктів господарювання на фармацевтичному ринку України за:

  • відпуск неякісних лікарських засобів, які не відповідають вимогам держстандартів;
  • продаж ліків без рецепта лікаря (у заборонених законодавством випадках);
  • недотримання умов зберігання ліків;
  • невиконання законних вимог посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів.

Наприклад, за продаж ліків в аптечних установах без рецепта у заборонених законодавством випадках пропонували накладати штраф від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-8500 гривень). Зараз за це передбачається від 6 до 25 таких мінімумів (102-425 гривень).

За повторне протягом року вчинення такого порушення, за яке особу вже було штрафували, хотіли карати накладанням штрафу від 500 до 700 таких мінімумів (8500-11 900 гривень).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Ответственность , Лекарственные средства , Законопроекты , Штрафы , Медицина

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме