Главная Все новости Госрегулирование Другое

ВРУ приняла в первом чтении новую редакцию Закона «О кредитных союзах»

Принятым в І чтении законопроектом №5125 предлагается обновление действующей редакции Закона «О кредитных союзах» с целью закрепления новых подходов к регулированию рынка кредитных союзов и деятельности кредитных союзов

Верховною Радою України прийнято за основу проєкт Закону №5125 «Про кредитні спілки».

Законопроектом пропонується якісне та концептуальне оновлення редакції чинного Закону «Про кредитні спілки» з метою закріплення нових підходів до регулювання ринку кредитних спілок та діяльності кредитних спілок.

Законопроектом зокрема пропонується розширити перелік послуг, які кредитні спілки зможуть надавати своїм членам, підвищити рівень доступності фінансових послуг для широкого загалу, вдосконалити вимоги до ліцензування і корпоративного управління в кредитних спілках, підвищити рівень капіталізації та стресостійкості кредитних спілок для зміцнення надійності сектору та довіри до нього споживачів, вдосконалити порядок проведення загальних зборів членів кредитних спілок, запровадити ризик-орієнтований підхід до нагляду за кредитними спілками, впровадити систему завчасного попередження ризиків для швидкого реагування на можливі проблеми в діяльності кредитної спілки, а також вдосконалити процедуру добровільного та примусового виходу кредитних спілок з ринку.

При цьому, з дня введення в дію даного законопроекту передбачається визнати таким, що втратив чинність, наразі чинний Закон «Про кредитні спілки».

Також, пропонується внести відповідні зміни до ГосподарськогоГосподарського процесуальногоЦивільного кодексів України, Кодексу України з процедур банкрутства, законів України «Про Національний банк України»«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Займ , Законопроекты , Банки , Кредиты , Экономика

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме