Главная Все новости Госрегулирование Другое

Минэкономики еще увеличило среднюю стоимость бензина и дизтоплива (по состоянию на 22 октября)

Минэкономики установило среднюю стоимость 1 литра дизельного топлива на уровне 25,07 грн, а 1 литра бензина – 28,20 грн. Итак, средняя цена дизтоплива увеличилась на 0,72 копеек, а бензина – на 0,63 копейки

22 жовтня Мінекономіки оприлюднило (станом на 22 жовтня) оновлену інформацію про середню вартість 1 літра дизельного палива ULSD та бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm.

Згідно з новою інформацією станом на 22 жовтня визначено середню вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm, яка становить 25,07 гривні, та 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm, яка становить 28,20 гривень.

Дані станом на 12 жовтня ми наводили тут.

Нагадаємо, що за п. 41-4 Порядку №1236 на період дії карантину граничний рівень торговельної надбавки в розмірі:

  • не більше 7 гривень з урахуванням ПДВ, що нараховується до середньої вартості 1 літра дизельного палива;
  • не більше 5 гривень з урахуванням ПДВ, що нараховується до середньої вартості 1 літра бензинів автомобільних.

Зверніть увагу, що запрацював п. 41-4 Постанови №1236 в частині державного регулювання роздрібної ціни (точніше торговельної надбавки) з 15.05.2021 р. Одночасно Мінекономіки опублікував і середні ціни на пальне, від яких з цієї ж дати треба було рахувати максимальну роздрібну ціну.

При цьому передбачалося, що такі середні ціни будуть переглядатися. І щомісяця наводитись на офіційному вебсайті Мінекономіки до 3, 13 і 23 числа!

Наразі маємо чергове оновлення, опубліковане Мінекономіки 22 жовтня. При цьому спеціальні строки застосування новооприлюднених середніх цін в Постанові №1236 не передбачені. Тож свіжі середні ціни запрацювали саме з 22 жовтня 2021 року.

Але оскільки в повідомленні від Мінекономіки дата дії нових середніх цін не зазначена, то кожному СГ краще звернутися з питанням про цю дату до самого міністерства (а відповідь отримати в письмовому вигляді).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Торговля , Горючее

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме