• Посилання скопійовано

Припинити підприємницьку діяльність можна буде за спрощеною процедурою

Підприємці, які за власним бажанням припиняють свою діяльність, проходитимуть спрощену процедуру проведення перевірок.

Для цього їм потрібно відповідати кільком умовам — не використовувати працю найманих працівників та не провадити господарську діяльність протягом трьох останніх календарних років. Крім того, підприємець не повинен бути зареєстрованим як платник ПДВ та не повинен мати відкритих рахунків у банках та інших фінансових установах. У разі відповідності до цих вимог строк проведення перевірки становитиме три робочі дні.

Такі пропозиції викладено експертами ДПС України у проекті Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо проведення перевірок у зв’язку з припиненням за заявницьким принципом підприємницької діяльності фізичних осіб ? підприємців, які не мають найманих працівників)». Законопроект розроблено на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 ? 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Проект Закону оприлюднено на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua) для обговорення. Всі зауваження та пропозиції щодо змісту регуляторного акту можна надсилати протягом місяця з дня опублікування за адресами: Державна податкова служба України, 04655 МСП, м. Київ-53, Львівська площа, 8, e-mail: idanilov@sta.gov.ua.

 

Рубрика: Спрощена система/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»