Створено інтерактивну карту місць для встановлення зарядних станцій електрокарів
Міністерство енергетики України повідомило про успішне створення інтерактивної карти сприятливих локацій для розміщення зарядних станцій електромобілів

Державна служба України з безпеки на транспорті розповідає, що Міністерство енергетики України повідомило про успішне створення інтерактивної карти сприятливих локацій для розміщення зарядних станцій електромобілів.
Це – важливий елемент виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2030 року та розвитку сучасної транспортної інфраструктури України.
Цей інструмент дозволить забезпечити:
- розширення мережі зарядних станцій в Україні;
- інтеграцію з європейською транспортною системою;
- підтримку власників електромобілів та стимулювання екологічного транспорту.
Переглянути карту можна за посиланням.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.