• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Заміна автономерів на знаки європейського зразка буде здійснюватися за бажанням

Вилучено з «Моїх новин»

Заміна автомобільних номерів на знаки європейського зразка в Україні з 31 березня 2015 р. здійснюватиметься за бажанням

Заміна автономерів на знаки європейського зразка буде здійснюватися за бажанням

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Об этом во время пресс-конференции сообщил начальник департамента ГАИ МВД Украины Анатолий Сиренко.

"Что касается номерных знаков, которые сейчас находятся на транспортных средствах. Я хочу всех вас успокоить: номерные знаки, независимо от того, сколько они находятся на транспортных средствах - год, пять, десять - они будут действительны все время. Это не принудительная замена номерных знаков. Кто захочет - может заменить", - сказал Сиренко.

Напомним, реформирование МВД в Украине начнется с объединения ГАИ и ППС.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Авто

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Авто»