• Посилання скопійовано

В Україні змінили знак для навчальних автомобілів

Кабінет Міністрів України додав зміни до Правил дорожнього руху. Відтепер автівки, на яких навчаються водіння, маркуватимуть літерою «Н», а не «У»

В Україні змінили знак для навчальних автомобілів

Delo.ua розповідає, що Кабінет Міністрів України додав зміни до Правил дорожнього руху. Відтепер автомобілі, на яких навчаються водіння, маркуватимуть літерою «Н», а не «У».

Про це йдеться в постанові Кабміну №1128.

Згідно з постановою, термін «Учбовий транспортний засіб» замінили аналогом «Навчальний транспортний засіб».

Також розпізнавальний знак на учбових автомобілях у червоному трикутнику у вигляді літери «У» замінять літерою «Н».

Зміни набудуть чинності через шість місяців із дати публікації.

 

Уряд оновив Правила дорожнього руху

Зауважимо, що нещодавно Кабінет Міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху, щоб наблизити законодавство України до законодавства Європейського Союзу. 

Згідно з рішенням Кабміну, під час руху на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами водії будуть зобовʼязані вмикати денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

Також водіям забороняється перевозити дітей зростом менше 150 см без використання дитячих утримуючих систем, які дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу.

Крім того, уряд уточнив перелік дорожніх знаків, якими позначено спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів.

Рубрика: Суспільство і життя/Авто

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Авто»