• Посилання скопійовано

У Резерв+ відмітка про порушення правил військового обліку: чи є ризики щодо продовження відстрочки?

Наявність порушень правил військового обліку не може вплинути ні на процес подання заяви на оформлення відстрочки, ні на сам процес оформлення відстрочки, ні на продовження строку відстрочки

У Резерв+ відмітка про порушення правил військового обліку: чи є ризики щодо продовження відстрочки?

Незабаром військовозобовʼязаним, які мають право на відстрочку, потрібно буде її продовжувати. Поточна відстрочка діє до 7 серпня. Ми про це писали тут

Наявність порушень правил військового обліку не може вплинути ні на процес подання заяви на оформлення відстрочки, ні на сам процес оформлення відстрочки, ні на продовження строку відстрочки. 

Про це вказала адвокатка Дарʼя Тарасенко у своєму Телеграм-каналі.  

Вона підкреслила, що останнім часом деякі ТЦК та СП протиправно пов’язують процес оформлення відстрочки з процесом притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку. 

Увага! Усі новини про застосунок «Резерв+» (з них понад 50 тільки з початку 2025 року) читайте за посиланням.

Наприклад, деякі ТЦК та СП надають довідку про оформлену відстрочку, але інформацію про таку відстрочку до реєстру не вносять, аргументуючи це тим, що доки є порушення правил військового обліку - занести інформацію до Реєстру про відстрочку неможливо. 

 

Як діяти в такому випадку?

Якщо ТЦК та СП не продовжив строк відстрочки або ж відмовив у розгляді заяви на відстрочку саме через порушення правил військового обліку, - звернутися з скаргою до ТЦК та СП вищого рівня на такі неправомірні дії. 

Зверніть увагу! ТЦК та СП за жодних підстав не має права не передати до Комісії заяву на відстрочку. 

Також можна звернутися до суду і просити суд або ж зобов’язати ТЦК та СП вчинити ті дії, у вчиненні яких ТЦК та СП відмовляє.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»