• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Україна і Мексика домовилися уникати подвійного оподаткування

Вилучено з «Моїх новин»

Конвенція між Урядом України та Урядом Мексиканських Сполучених Штатів про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і майно від 23.01.2012 р.

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Уряди України і Мексиканських Сполучених Штатів домовилися про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і майно (конвенція від 23.01.2012 р.).
Конвенція діє щодо таких податків:
— в Україні: податок на прибуток, ПДФО;
— у Мексиці: федеральний податок на доходи, податок на підприємництво за єдиною ставкою;
— інших ідентичних або подібних податків, які справляються після підписання Конвенції, на додаток до названих або замість них.
Щодо оподаткування підприємств, зокрема, передбачено, що прибуток підприємства Договірної Держави оподатковується тільки у цій Державі, якщо підприємство не здійснює підприємницької діяльності в іншій Державі через розташоване у ньому постійне представництво. Якщо підприємство здійснює зазначену підприємницьку діяльність, прибуток підприємства може оподатковуватися в іншій Державі, але лише у тій частині, яка стосується:
a) цього постійного представництва;
б) продажу у цій іншій Державі виробів або товарів такого самого або аналогічного характеру з виробами або товарами, які продаються через це постійне представництво.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Суспільство і життя/Політика

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Політика»