• Посилання скопійовано

Держказначейство на час карантину працює у штатному режимі

Держказначейство повідомило, що на час карантину воно продовжує працювати у штатному режимі

Держказначейство на час карантину працює у штатному режимі

Державна казначейська служба України повідомляє, що вона працює в штатному режимі та продовжує здійснювати казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Водночас з метою упередження ризиків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, зокрема мінімізації особистих контактів між клієнтами Казначейства та його працівниками у період карантину, рекомендуємо при здійсненні розрахунково-касового обслуговування використовувати систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство».

Детальна інформація щодо підключення та використання зазначеного електронного сервісу розміщена на вебпорталі Казначейства в розділі «Електронні сервіси».

***

Всі новини на цю тему за посиланням>>>

Джерело: Державна казначейська служба України

Рубрика: Суспільство і життя/Політика

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Політика»