• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Земельний кадастр буде публічним, а ділянки продаватимуть винятково через аукціони

Вилучено з «Моїх новин»

З середини жовтня поточного року земельні ділянки продаватимуть винятково через аукціони.

Земельний кадастр буде публічним, а ділянки продаватимуть винятково через аукціони

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр -  Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Поряд з реформою децентралізації  є ще одна реформа, яку ми зробимо – адже тепер колишній Держкомзем входить у моє підпорядкування.  З середини жовтня всі землі – комерційні ділянки - які є сьогодні в Україні, продаватимуться винятково через аукціони. Адже сьогодні це дуже великий корупційний чинник, і його треба знищити. Також ми припинимо практику  одноосібного прийняття рішень щодо землі, як це було раніше. Відтепер такі рішення прийматимуться тільки за погодженням з сільськими і селищними радами. Бо сьогодні ці ради навіть не уявляють, що відбувається на їх територіях», - сказав Володимир Гройсман.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що земельному кадастру нададуть публічності.

«Ми достатньо серйозно наповнимо земельний кадастр і відкриємо його, щоб всі бачили: яка земля, хто нею володіє, як використовується – це теж є принципово важливо для прозорості використання земельного ресурсу, який завжди був корупційним», - додав Володимир Гройсман.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: КМУ

Рубрика: Суспільство і життя/Нерухомість, житло, земля

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Нерухомість, житло, земля»