Головна Усі новини Суспільство і життя Нерухомість, житло, земля

Для учасників АТО і переселенців спрощено отримання допомоги за програмою "Доступне житло"

Уряд прийняв рішення щодо вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб

Це передбачено постановою КМУ від 20.09.2017 р. № 708.

Зокрема, для  учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання державної допомоги за програмою "Доступне житло". А саме передбачена можливість отримати державну підтримку у розмірі 50% на придбання житла та 30 % відсотків для інших категорій населення. 

Також актом визначається розмір власного внеску позичальника (10%), розмір відсоткової ставки за користування кредитом, який надається виконавцем за рахунок коштів державного бюджету, перелік документів, що надається для отримання державної підтримки, порядок спрямування коштів, що надходять від повернення таких кредитів. Крім того, удосконалено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затверджено та встановлено новий підхід до формування граничної вартості 1 кв. метра загальної площі житла.

Рішення прийнято на виконання Закону України "Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" щодо реалізації державних житлових програм".

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Суспільство і життя / Нерухомість, житло, земля
Теги:
Суспільство , Нерухомість , Крим , АТО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?