Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Відтепер покупці можуть перевірити справжність касового чеку: новий сервіс від ДФС

Новий сервіс дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд як фіскального касового чеку, що формується традиційними РРО, так і електронного фіскального чеку, створеного новітніми РРО

ДФС у м. Києві звертає увагу, що ДФСУ реалізовано новий електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронний фіскальний  чек, створений новітніми РРО.

Сервіс знаходиться у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

За зазначеним посиланням необхідно знайти рубрику «E-Receipf», далі розділ «Реєстри» в пошуковому віконці якого здійснити запит «пошук фіскального чеку».

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО дату та час видачі чеку (для традиційного РРО).

Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою.

Якщо ви не знайшли свого е-чека в системі, зробіть його фото та надішліть за адресою [email protected]. ДФС буде визначено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи, та вжито відповідних заходів.

Просимо споживачів у разі відсутності або невідповідності реквізитів чеків на сервері ДФС України наявному розрахунковому документу направляти до ДФС у м. Києві письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

***

Читайте також:

Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Електронний документ , Каса , РРО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі