• Посилання скопійовано

За яких умов ФОПам можна торгувати без РРО у селах?

У разі неперевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу – 167 МЗП (у 2023 році – 1 118 900 грн) на один пункт продажу товарів у селі застосування РРО не є обов’язковим

За яких умов ФОПам можна торгувати без РРО у селах?

ДПС у Луганській області розповідає, що при здійсненні роздрібної торгівлі на території села, селища товарами фізичним особам – підприємцям – платникам єдиного податку другої – четвертої груп дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій, але з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Однак ця норма не застосовується за наявності хоча б однієї із таких умов:

  • така роздрібна торгівля здійснюється у торговельному об’єкті, в якому також здійснюється торгівля підакцизними товарами;
  • такими фізичними особами – підприємцями також здійснюється дистанційна торгівля, зокрема через Інтернет;
  • сільськими, селищними радами прийнято рішення про обов’язкове застосування на території села, селища РРО.

У разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу – 167 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2023 році – 1 118 900 грн) на один пункт продажу товарів застосування РРО є обов’язковим.

***

Читайте також:

Джерело: ДПС у Луганській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»