• Посилання скопійовано

Куди переносити дані з ф. №20-ОПП у заяві про реєстрацію РРО?

Інформація з ф. №20-ОПП переноситься до поля «Назва господарської одиниці» розд. 3 Заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-РРО

Куди переносити дані з ф. №20-ОПП у заяві про реєстрацію РРО?

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків розповідає, що суб’єкти господарювання повинні переносити інформацію із графи 4 «Найменування об’єкта оподаткування (зазначити у разі наявності)» Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП (додаток 10 до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 №1588) до поля «Назва господарської одиниці» розд. 3 Заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-РРО (додаток 1 до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), та Заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-ПРРО (додаток 1 до Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547»).

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»