• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

ДПС взялася за перевірки найбільших мереж магазинів побутової техніки та електроніки

Вилучено з «Моїх новин»

За наслідками організованих та здійснених фактичних перевірок ДПС були встановлені порушення порядку проведення розрахунків деякими найбільшими мережами магазинів побутової техніки та електроніки

ДПС взялася за перевірки найбільших мереж магазинів побутової техніки та електроніки

Державна податкова служба України на постійній основі здійснює контроль за дотриманням податкового законодавства та іншого законодавства України суб’єктами господарювання, у тому числі які здійснюють діяльність з продажу технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, зокрема щодо дотримання ними порядку проведення розрахунків.

З метою виявлення ризиків несплати податків та порушення іншого законодавства України та з урахуванням інформації, що набула поширення в медіа, ДПС здійснено збір та аналіз податкової інформації щодо дотримання вимог порядку проведення розрахункових операцій на господарських об’єктах найбільших мереж магазинів, що здійснюють торгівлю побутовою технікою та електронікою. 

За результатами такого аналізу, а також електронних копій фіскальних чеків РРО/програмних РРО, наявних у Системі обліку даних РРО, виявлено непоодинокі факти зменшення суб’єктами господарювання у фіскальних чеках вартості товарів, що знаходяться у продажу, за рахунок відображення удаваних послуг (надання доступу до електронної бібліотеки, комплекту електронних примірників аудіокниг, озвучених українською мовою, тощо), які не оподатковуються податком на додану вартість.

За наслідками організованих та здійснених фактичних перевірок територіальними підрозділами податкового аудиту ДПС були встановлені порушення порядку проведення розрахунків деякими найбільшими мережами магазинів, що здійснюють торгівлю побутовою технікою та електронікою, які передбачають застосування до порушників значних штрафних (фінансових) санкцій. 

Наразі заходи податкового контролю у цьому напрямі тривають.

ДПС здійснює моніторинг податкової інформації з метою виявлення у діяльності платників податків ризиків мінімізації сплати податків.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»