• Посилання скопійовано

Втратили розрахункову книжку: які подальші дії?

У разі втрати розрахункової книжки суб’єкт господарювання зобов’язаний повідомити про це контролюючий орган за місцем реєстрації книги ОРО не пізніше двох робочих днів з дня втрати

Втратили розрахункову книжку: які подальші дії?

Полтавська ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області інформує, що відповідно до п. 9 глави 1 розд. 3 Порядку реєстрації та ведення розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 №547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок), скасування розрахункової книжки здійснюється одночасно із скасуванням реєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі – книга ОРО) на окрему господарську одиницю.

Пунктом 10 глави 2 розд. 3 Порядку встановлено, що у разі порушення цілісності засобу контролю на розрахунковій книжці, виявлення факту опломбування розрахункової книжки підробленим засобом контролю або таким, номер якого не збігається з номером, що вказаний у реєстраційній заяві, така розрахункова книжка підлягає розпломбуванню, після чого керівник контролюючого органу приймає рішення про скасування  її реєстрації.

У разі втрати розрахункової книжки суб’єкт господарювання зобов’язаний повідомити про це контролюючий орган за місцем реєстрації книги ОРО не пізніше двох робочих днів з дня втрати.

Джерело: ДПС у Полтавській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»