Новий Реєстр виданих та отриманих податкових накладних діятиме з березня!
Опубліковано наказ, яким затверджено нову форму Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядок його ведення (Наказ Мінфіну від 17.12.2012 р. №1340)

В "Офіційному віснику України" від 19.02.2013 р. №11 опублікована нова форма Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядок його ведення.
Таким чином, нова форма застосовуватиметься з 01.03.2013 р. (при подачі звіту за березень 2013 року).
Завантажити форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних >>
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.