Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Дубінський відкликав законопроект щодо 1% збору з продажу валюти

В результаті опитування понад 10 тис осіб Дубінський вирішив відкликати розроблений ним законопроект №2208 щодо впровадження загальнодержавного збору на розвиток спорту

Раніше ми писали про появу законопроекту №2208, зареєстрованого у ВРУ народним депутатом з партії «Слуги народу» О. Дубінським. Нагадаємо, що ним пропонувалося внести зміни до ПКУ щодо впровадження загальнодержавного збору на розвиток спорту. Ставку збору пропонувалося встановити у розмірі 1% від суми з купівлі іноземної валюти в готівковій формі. Про це детальніше читайте в нашій новині.

А сьогодні, 10 жовтня, на офіційній сторінці в Facebook О. Дубінського з'явилася інформація про проведення опитування серед його підписників щодо введення 1% збору при купівлі готівкової валюти. Його результати такі:

  • ні, не підтримую – 8K (79%)
  • да, підтримую – 2K (21%).

Всього – 10756 голосів.

В результаті опитування Дубінський вирішив відкликати законопроект №2208. Щоправда, у картці законопроекту №2208 інформації про відкликання поки ще немає.

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Валюта , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі