Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Затверджено переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягатиме ліцензуванню у 2017 році

Постановою КМУ затверджується найменший за останні роки перелік товарів, експорт та імпорт яких ліцензуватиметься

Кабмін постановою від 28.12.2016 р. № 1009 затвердив на 2017 рік:

1) обсяги квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню;

2) перелік товарів (озоноруйнівних речовин), експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню;

3) перелік товарів, що можуть містити озоноруйнівні речовини, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню (крім товарів, що перевозяться у контейнерах з особистим майном);

4) перелік товарів, імпорт яких з Республіки Македонія підлягає ліцензуванню в рамках тарифної квоти відповідно до положень Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною від 18 січня 2001 р.

Уряд зауважує, що у 2017 році перелік товарів, експорт яких підлягатиме ліцензуванню, зменшено на 2 товарні позиції. Зокрема, експорт газу природного та експорт антрациту у 2017 році не ліцензуватиметься. Та й заголом "Постановою затверджується найменший за останні роки перелік товарів, експорт та імпорт яких ліцензуватиметься".

Невикористані у 2016 році суб’єктами підприємницької діяльності ліцензії на експорт та імпорт товарів, визначених у постанові КМУ від 30.12.2015 р. № 1176, дійсні до 1 березня 2017 р., якщо інше не передбачено відповідними міжнародними договорами України.

Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Експорт , Імпорт , Ліцензія , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі