Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Скарги на органи, які видають ліцензії, тепер публікуються на сайті ДРС

ДРС вперше оприлюднила дані про скарги ліцензіатів на органи ліцензування. І це тільки початок, адже ДРС працює над запуском повнофункціонального Реєстру розгляду скарг, за яким визначатиметься черговість розгляду скарг

Державна регуляторна служба України почала оприлюднювати дані про скарги здобувачів ліцензій (ліцензіатів) до Експертно-апеляційної ради при ДРС щодо порушень законодавства органами ліцензування.

Відтепер відомості з електронної бази даних ДРС будуть розміщуватися на офіційному веб-сайті Служби за цим посиланням, де кожен зможе переглянути інформацію про:

  • здобувачів ліцензій (ліцензіатів), які подали скарги;
  • зміст скарг та найменування органів ліцензування, рішення яких оскаржуються;
  • результати розгляду скарг Експертно-апеляційною радою при ДРС.

Наразі ДРС працює над запуском повнофункціонального Реєстру розгляду скарг, за яким визначатиметься черговість розгляду скарг.

Робота над запуском Реєстру відбувається в рамках реалізації Експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів.

Зазначимо, що Експериментальний проєкт, над яким ДРС працює спільно з Мінекономіки, Мінцифри та іншими ЦОВВ, передбачає надання адміністративних та інших послуг у сфері ліцензування через Єдиний державний портал електронних послуг.

Нагадаємо, 29 січня відбулося перше в цьому році засідання Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при ДРС, яка є унікальним та дієвим механізмом досудового вирішення спорів у сфері ліцензування.

***

Читайте також: Уряд удосконалив Порядок розгляду скарг у сфері ліцензування

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Державна регуляторна служба України
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Дозвіл , Ліцензія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі