• Посилання скопійовано

Плануєте займатися оптовою торгівлею рідинами для е-сигарет: що з ліцензіями?

Оптова торгівля рідинами для електронних сигарет можлива лише за умови отримання окремої ліцензії на таку торгівлю

Плануєте займатися оптовою торгівлею рідинами для е-сигарет: що з ліцензіями?

ДПС у Житомирській області розповідає, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19.12.1995 р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (далі – Закон №481) зі змінами та доповненнями оптова торгівля на території України алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюється за наявності у суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах.

Згідно зі ст. 1 Закону №481 ліцензія (спеціальний дозвіл) – документ, що засвідчує право суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) на провадження одного із зазначених у Законі №481 видів діяльності протягом визначеного строку.

Отже, суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на право оптової торгівлі тютюновими виробами, мають право здійснювати оптову торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах лише за умови отримання окремої ліцензії на оптову торгівлю такими рідинами.

Джерело: ДПС у Житомирській області

Рубрика: Держрегулювання/Ліцензії і дозволи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Ліцензії і дозволи»