Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Мінімальний строк оренди сільськогосподарських земель - 10 років

Внесено зміни до деяких законодавчих актів щодо встановлення мінімального строку оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, на яких проводиться гідротехнічна меліорація

Зазначені зміни внесено Законом від 20.09.2016 р. №1532-VIII.

Зокрема, встановлено, що для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства строк оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які є земельними ділянками меліорованих земель і на яких проводиться гідротехнічна меліорація, не може бути меншим як 10 років.

Окрім того, до договору оренди землі включається зобов’язання орендаря здійснювати інвестиції у розвиток та модернізацію відповідних меліоративних систем і об’єктів інженерної інфраструктури та сприяти їх належній експлуатації.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Дія Закону не поширюється на договори оренди землі, укладені в установленому законом порядку до дня набрання чинності Законом.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Оренда , Земля

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі