Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Затверджено тимчасові ставки відрахувань організаціям колуправління щодо об'єктів авторського і суміжних прав

Уряд продовжив дію тимчасово визначених ставок винагороди організаціям колуправління щодо об'єктів авторського і суміжних прав

Мінекономрозвитку розповідає, що 14 серпня Кабінет Міністрів встановив тимчасові ставки відрахувань організаціям колективного управління у відносинах з користувачами об'єктів авторського і суміжних прав. Відповідне рішення розроблене Мінеконорозвитку на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України №2415 «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав», затвердженого Урядом 22 серпня 2018 року.

Ухвалена Урядом постанова, зокрема, передбачає внесення змін до чинних постанов Кабінету Міністрів України, якими визначені ставки винагороди та застосування цих ставок як тимчасових, залишаючи чинні ставки незмінними.

Постанова Уряду також встановлює тимчасові тарифи для застосування організаціями колективного управління у відносинах з користувачами об'єктів авторського права суміжних прав на строк до 6 місяців, вдосконалює термінологію чинних постанов та оновлює положення чинних постанов Кабінету Міністрів України з метою затвердження тимчасових ставок винагороди (відрахувань) у відповідності до Закону №2415, який набрав чинності 22 липня 2018 року.

Джерело
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Нематеріальні активи , Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?