Угода між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки (далі — КНР) про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно (далі — Угода) поширюється на податки на доходи і майно, зазначені у ст. 2 Угоди, що стягуються згідно з податковим законодавством України та КНР.
Для цілей Угоди термін «Китай» означає КНР, та при застосуванні в географічному значенні означає всю територію КНР, включаючи її територіальне море, де застосовується китайське законодавство щодо оподаткування, і будь-яку територію за межами територіального моря, де КНР має суверенні права на розвідку і розробку ресурсів морського дна і його надр, і ресурсів прилеглих вод відповідно до міжнародного законодавства.
Враховуючи зазначене, Угода не поширюється на території з окремим законодавчим полем, які мають самостійну податкову систему і на які не поширюються закони КНР щодо оподаткування. До таких територій, зокрема, належать Гонконг, Макао та Тайвань.
На Гонконг, Макао та Тайвань не поширюються положення Угоди з КНР про уникнення подвійного оподаткування
Українське підприємство уклало контракт з підприємством, зареєстрованим на Тайвані. Чи поширюються на Тайвань положення Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про уникнення подвійного оподаткування?
Джерело: Вісник. Офіційно про податки
Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати