Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Скасовано використання орієнтовної вартості товарів на митниці

Уряд визнав такою, що втратила чинність постанову Кабміну № 724 щодо використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості товарів

Кабмін постановою від 05.10.2016 р. № 686   визнав такою, що втратила чинність, постанову КМУ від 16 вересня 2015 р. № 724.

Нагадаємо, що Постановою №724 було запроваджено використання органами доходів і зборів у системі управління ризиками єдиних орієнтовних показників митної вартості товарів під час митного оформлення товарів, які ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту (випуску для вільного обігу).

Рішення розв'язує ряд проблем, з якими стикаються суб'єкти господарювання при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України.  

Зокрема, не буде завищення митної вартості товарів, оскільки раніше такі показники формувалися без врахування обсягів, знижок та інших умов поставок, що впливало на ціну товару та посилювало ймовірність корупційної складової у діяльності митників.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Митниця , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі