Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

З 5 квітня скорочено перелік документів для завершення держконтролю на митниці

Набрав чинності наказ Мінфіну про внесення змін до Переліку документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю

Міністерство фінансів повідомило про набрання чинності наказу Мінфіну від 16.03.2018 р. №368 «Про внесення змін до Переліку документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю». Про прийняття цього наказу ми вже повідомляли раніше ось тут>>

Це означає, що внесено зміни до переліку документів, які необхідно подати в Єдине вікно відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю - санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного.

Тож з 5 квітня 2018 року (дня набрання чинності наказу) у всіх уже є можливість додавати в систему Єдиного вікна документи за новим переліком, або, в деяких випадках, ставити відмітку про згоду на перегляд попередньої декларації і нічого більше не додавати.

Оновлений перелік можна переглянути тут>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Митниця , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі