• Посилання скопійовано

З 16 травня діє закон про скасування мораторію на митні перевірки та інші зміни до МКУ

15 травня опубліковано, а 16 травня набере чинності Закон №3613-IX. Ним передбачено відновлення різних видів митних перевірок. А скасування мораторію на такі перевірки заплановано на 1 травня

З 16 травня діє закон про скасування мораторію на митні перевірки та інші зміни до МКУ

14 травня Президент підписав Закон №3613-IX (раніше законопроєкт №9456) про внесення змін до Митного кодексу України щодо митного оформлення біометану. 15 травня його опубліковано в "Голосі України". Тож його норми почнуть діяти з 16 травня. 

За Законом з 1 травня 2024 року скасовано мораторій на:

  • планові документальні перевірки;
  • позапланові документальні перевірки (виїзні та невиїзні);
  • зустрічні звірки;
  • завершення розпочатих та незавершених перевірок до 24 лютого 2022 року.

Також за Законом СГ, які пересилатимуть товари вартістю до 1000 євро за межі митної території України у міжнародних поштових або експрес-відправленнях, не подаватимуть звичайні митні декларації. Про це ми писали тут.

Зауважимо, що цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ.

***

Читайте також:

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»