Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

В 2014 році продовжують діяти деякі минулорічні бюджетні рахунки

Міндоходів у м. Києві повідомляє, що у 2014 році продовжують діяти рахунки по зарахуванню коштів до державного та місцевого бюджетів, які діяли в 2013 році

Головне управління Міндоходів у м. Києві  повідомляє, що в 2014 році продовжують діяти  рахунки по зарахуванню коштів до державного та місцевого бюджетів, які діяли в 2013 році,  за виключенням «Збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками» (код бюджетної класифікації 17050000), для якого згідно листа Головного управління Державної казначейської служби України  у м. Києві від 17.02.2014 р. № 06-08/758-2223 відкрито нові рахунки (з 03.03.2014 року).

Датою початку здійснення  операцій по виконанню державного та місцевих бюджетів у 2014 році  визначено 3 березня 2014 року.

Завантажити перелік рахунків >>>

Джерело
ГУ ДФС у м. Києві
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?